Kurumsal

Özel Oksimer Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Oksimer 1998 yılında özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden beri Türkiye nin her yerinden iyileşmeyen yarası, kemik iltihabı, diyabetik ayağı olan, ani işitme ve görme kaybı gelişen, soba-tüpgaz zehirlenmesi olan binlerce hastanın başvurduğu bir tedavi kurumudur.

1999 Ağustos ve Kasım Marmara depremlerinde, yüzün üzerinde depremzede tedaviye alınmış olup, seansa giren hastaların tümü başarıyla tedavi edilmiştir. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış hastalıkları nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

15 Yılı Aşkın Tecrübe


Oksimer, kendi alanında edindiği 15 (onbeş) yılı aşkın tecrübe, bilgi ve birikimi daha fazla insanla paylaşabilmek ve deneyimlerini toplumun daha geniş bir kesiminin hizmetine sunmak amacıyla 2007 yılının başında Oksimer Avcılar´ı başta Avcılar halkı olmak üzere Tüm Marmara bölgesinin hizmetine sokmuştur.

Alanında Türkiye'de Öncü


Oksimer Grubu, hiperbarik tıp alanında Türkiye de öncü bir kuruluş olarak tıbbi hizmet kalitesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, güler yüzlü personeli ve teknik alt yapısı ile örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olma hedefi doğrultusunda her geçen gün ilerlemektedir.