Sağlık Ekibimiz

Uzm. Dr. Kemal Cenk Gülgün


Sualtı Hekimi ve Hiperbarik tıp Uzmanı 

Uzm. Dr. Cenk Gülgün 1967 yılında İstanbul’da doğdu. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldu. İlk uzmanlığını 1995 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji ABD’dan Histoloji ve Embriyoloji Uzmanı olarak aldı.1995 Aralık ayında İngilterenin Manchester Üniversitesi Hope Hospital Patoloji Departmanında asistan doctor olarak göreve başladı.

1996-98 yılları arasında Manchester bölge hastanelerinde asistan doktorluk görevine devam etti.1999 yılında Türkiye’ye dönerek 2002 yılına kadar İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp ABD’da görevine devam etti. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp ABD’ dan Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı unvanını alarak ikinci uzmanlığını tamamladı.

2002 yılı sonunda Pakistan’a giderek Pehur projesinde STFA Medikal danışman ve sualtı hekimi olarak görev aldı. 2004 yılında Türkiyeye dönerek Türkiyenin ilk özel hiperbarik oksijen tedavi merkezi olan Oksimer Hiperbarik Oksijen ve Yara Tedavi Merkezinde başladığı görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Hayriye Adalı


Sualtı Hekimi ve Hiperbarik tıp Uzmanı 

Uzm. Dr. Hayriye Adalı 1974 yılında Bulgaristan’da doğdu. 1989 yılında Türkiye’ye göç etti ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1999 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1999-2005 yılları arasında pratisyen hekim olarak çalıştı. 2007-2008 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Genel Cerrahi biriminde uzmanlık eğitimi aldı. 2009 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ nde Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Anabilim Dalı’ nda uzmanlığa başladı.

Mecburi hizmetini Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamladıktan sonra 2015 yılında İstanbul’ a dönüş yapıp Oksimer Avcılar Hiperbarik Oksijen ve Yara Tedavi Merkezi’ nde başladığı görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Cemile Sevi Doğan Tekin


Sualtı Hekimi ve Hiperbarik tıp Uzmanı  

Marmaris doğumlu Sevi Doğan Tekin evli ve iki çocuk annesidir. 1994 yılında Bornova Anadolu Lisesini bitirdi. 2000' de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2000 -2002 yılları arasında İzmirde özel bir Tıp Merkezinde çalışmaya başladı. 2002 yılında International Hospital da Dahiliye Nöroloji servisinde çalıştı. 2003' de Cerrahpaşa Tıp Fakultesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalında “larva debridman tedavisi ile yara bakımı” alanında asistanlığa başladı. 2004' de İstanbul Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp AD' na geçti.

Asistanlığı sırasında Sualtı Hekimliği konusunda 2 aylık eğitim için Mısır' a gitti. Mısır’da Sharm El Sheik Sina Hyperbaric Centre' da Dr Adel Taher ile, Yara bakımı için Almanya' da Heidelberg Üniversitesi Ortopedi yara bakımı bölümünde Wim Fleischman ile çalışma fırsatı buldu. 2009' da uzmanlığını alan Uzm. Dr. Sevi Tekin Doğan Gaziantep Dr Ersin Arslan Devlet Hastanesi' nde zorunlu hizmetini tamamladı.

İstanbul ve Ankara'da özel hiperbarik oksijen tedavi merkezlerinde çalıştıktan sonra 2015' de Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi kuruluşu için İzmir' e yerleşip Oksimer İzmir’de Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.